Skip to content

Cart

Your cart is empty

Article: Šípky: UNICORN CLASSIC – 1. kolo

Šípky: UNICORN CLASSIC – 1. kolo

 

V sobotu 4. 2. 2012 sa v košickej reštaurácii Šport uskutočnilo 1. kolo série turnajov UNICORN CLASSIC v klasických šípkach.

Prvou disciplínou bol BULL SHOOTER, do ktorej sa zaregistrovalo 21 hráčov a hral sa obojstranný pavúk. Hra BULL SHOOTER pozostáva z 20 kôl. Prvých desať kôl hádže hráč na stred a počítajú sa mu len zásahy BULL (25) a DBULL (50). Druhý hráč hádže na ľubovoľné hodnoty, ale počíta sa mu iba skóre nad 40. Ak hodí menej ako 40, pripočíta sa mu 0. Po 10 kolách sa hráči vymenia. Túto disciplínu ovládli hráči družstva RedDragon GoodDarts Prešov, ktorí obsadili prvé tri priečky. Víťazom turnaja sa stal Peter Klementy, ktorého maximum za 20 kôl bolo 1003 bodov. Na druhom mieste sa umiestnil Milan Škapinec (750) a tretí skončil Milan Štefaňák (976). Najviac bodov za 20 kôl nahádzal organizátor turnaja Karol Kirchner (1055), ktorý skončil na celkovom štvrtom mieste. Delené piate miesto obsadil Gabriel Váraljay (997) a Michal Göring (880).

Druhou disciplínou bola klasická 501 DO s menšou úpravou pravidiel, a to zatváraním do 10. kola. Do turnaja sa zaregistrovalo 20 hráčov. Aj túto disciplínu ovládli hráči družstva RedDragon GoodDarts Prešov, ktorí obsadili prvé štyri miesta a na delenom piatom mieste skončil ešte Jaroslav Knap.

Štvrťfinále

Štefaňák – Kirchner 4 : 1

Škapinec – Goring 4 : 2

Třešňák – Knap 4 : 2

Klementy – Nagy 4 : 2

Semifinále

Štefaňák – Škapinec 4 : 3

Třešňák – Klementy 1 : 4

Finále

Štefaňák – Klementy 5 : 3

 

http://pis.sk/clanok/9656/sipky-unicorn_classic__1-_kolo.html

 

Read more

The Dog Blog from The Dutch Open

The Dutch Open always has one of the biggest entries in the world and is a truly massive event, with huge numbers of travelling fans. This was going to be a tough weekend for me, as the weeke...

Read more

STOKE SUPERSTARS TO CLASH AS McCOY^S PREMIER LEAGUE DARTS SEASON KICKS OFF

THE 2012 McCoy^s Premier League Darts season begins on Thursday night as the world^s top two players, Phil Taylor and Adrian Lewis, prepare to clash as the £450,000 tournament kicks off at the Manc...

Read more