Skip to content

Cart

Your cart is empty

Article: Šípky: 3. ročník Prešovskej RedDragon steelovej ligy – 4. kolo

Šípky: 3. ročník Prešovskej RedDragon steelovej ligy – 4. kolo

V nedeľu sa v Elán Clube v Prešove uskutočnilo 4. kolo Prešovskej RedDragon steelovej ligy. Do turnaja sa prezentovalo 12 hráčov. Turnaj sa hral v dvoch základných skupinách, ktoré určili nasadenie prvých štyroch hráčov z každej skupiny do pavúka.

 

Skupina A
Skupinu A vyhral bez straty legu Miloslav Gonda. Druhé miesto obsadil Peter Koscura, tretie miesto sa ušlo Tomášovi Augustínovi a posledným postupujúcim do pavúka sa stal Marek Kurta. Čierny Peter ostal v rukách Michala Masleja a Lukáša Schustera.

Skupina B
Skupinu B vyhral rovnako bez straty legu Tibor Zeher. Na druhom miesto skončil jeho tímový kolega Jaro Knap. Tretie miesto obsadil Jozef Semanič a až zo štvrtého miesta postúpil Martin Tomusko. Základná skupina bola konečnou pre Andreja Blechárža a Slavomíra Škopa.

Štvrťfinále:
Miloslav Gonda – Martin Tomusko 3:2
Tomáš Augustín – Jaroslav Knap 0:3
Jozef Semanič – Peter Koscura 3:2
Tibor Zeher – Marek Kurta 3:0

Semifinále:
Miloslav Gonda – Jaroslav Knap 4:1
Jozef Semanič – Tibor Zeher 0:4

Finále:
Miloslav Gonda – Tibor Zeher 0:5

Finále sa nieslo v podaní hráčov klubu PO-city. Výsledok vraví o jednoznačnom priebehu v prospech Zehera. Gonda sa v každom legu dokázal dostať na double, avšak Zeher vždy nasledujúcimi troma šípkami zatvoril a zaslúžene sa stal víťazom 4. kola Prešovskej RedDragon steelovej ligy. V 4. kole sme zaznamenali až 5 hodených 180-tkových bíng (Koscura, Knap, Gonda a Zeher 2x) a jedno zatvorenie nad 100, ktoré predviedol víťaz turnaja Zeher – 135 (T20, T17, D12).

Priebežné poradie po 4. kole:
1. Milan Štefaňák – 292 bodov
2. Tibor Zeher – 214 bodov
3. Jozef Semanič – 140 bodov
4. Slavomír Škop– 128 bodov
5. Miloslav Gonda – 123 bodov
6. Jaroslav Knap – 100 bodov

5. kolo Prešovskej RedDragon steelovej ligy sa uskutoční 20. 5. 2012 o 15:30 v Elán Clube na Námestí Kráľovnej pokoja v Prešove. Pred samotným turnajom sa uskutoční aj 5. kolo Prešovskej RedDragon Premier Ligy.

Read more

3rd WDF Polish Open 2012

WDF/BDO Polish Open 2012 was held in March 2012 in small city Police, near Szczecin. The host of the tournament was Hotel Dobosz with the fantastic venue, a lot of hotel places and fantastic restau...

Read more

SPEEDY SERVICES UK OPEN DRAW MADE - NEWCOMER HANKEY COULD MEET KING!

THE draw for the opening night of the Speedy Services UK Open on Thursday June 7 has been made, with reigning champion James Wade facing one of four qualifiers as he begins the defence of his title...

Read more