Skip to content

Cart

Your cart is empty

Article: NULL

NULL

Titul v klasických šípkach pre DIXI Bratislava
V sobotu 24. septembra 2011 sa v Podhoranoch pri Nitre uskutočnili majstrovstvá Slovenska družstiev v klasických šípkach. Prešovský klub RedDragon GoodDarts Prešov postavil dve družstvá. Na poslednú chvíľu zo zostavy vypadol Milan Škapinec, ktorý si poranil ruku.
PREŠOV. Majstrovstiev Slovenska družstiev sa zúčastnilo 14 družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Do skupiny A bolo vyžrebované družstvo RedDragon GoodDarts Prešov I v zložení Peter Klementy, Milan Štefaňák, Miroslav Třešňák a Tibor Zeher. Skupina B pripadla družstvu RedDragon GoodDarts Prešov II v zložení Miloslav Gonda, Jaroslav Knap, Filip Krajčír, Jozef Semanič a Martin Tomusko.

Družstvo RedDragon GoodDarts Prešov I sa vo svojej skupine umiestnilo na 3. mieste a postúpilo do vyraďovacích bojov.

Družstvo RedDragon GoodDarts Prešov II sa vo svojej skupine umiestnilo na 6. mieste a do ďalších bojov nepostúpilo. Umiestnilo sa tak na konečnom delenom 9. až 11. mieste.

 
ŠTVRŤFINÁLE
REDDRAGON GOODDARTS PREŠOV I – DC STAVEX ZLATÉ MORAVCE 9:4
(Štefaňák 3, Zeher 3, Klementy 2, Třešňák 1)

Úvod bol zo strany Prešovčanov dosť rozpačitý a razom prehrávali 0:2. Zabojovali a podarilo sa im otočiť na 4:2. Za stavu 4:3 vyhrali 4 zápasy za sebou a skóre narástlo už na 8:3 v prospech RedDragon. Rozhodujúci 9. bod získal Milan Štefaňák v zápase proti Jurajovi Hlavatému, keď zatvoril D16 a spečatil tak postup svojho družstva do semifinále.

 
SEMIFINÁLE
REDDRAGON GOODDARTS PREŠOV I – DC PODHORANY 9:6
(Štefaňák 4, Klementy 3, Třešňák 1, Zeher 1)

V semifinále chceli RedDragon vrátiť domácim prehru zo skupiny a postúpiť tak do finále. Od začiatku bola hra vyrovnaná až do stavu 6:6. Za stavu 6:6 vyhrali svoje zápasy Peťo Klementy a Milan Štefaňák a tím RedDragon viedol 8:6. Prvýkrát v zápase jedno z družstiev viedlo o viac ako jeden bod. Rozhodujúci 9. bod získal Tibor Zeher proti Saboovi, keď zatvoril D9. Vysnívané finále sa tak stalo pre RedDragon realitou!

 
FINÁLE
REDDRAGON GOODDARTS PREŠOV I – DC TOI TOI DIXI BRATISLAVA 5:9
(Klementy 2, Štefaňák 2, Třešňák 1, Zeher)

Od začiatku držali s favoritom stretnutia krok. Súper však odskočil na 4:6 a neskôr na 5:7. Následne svoje zápasy vyhrali Marek Polák a Oto Zmelík a o majstrovi Slovenska družstiev v klasických šípkach bolo rozhodnuté. Bratislavčania titul získali úplne zaslúžene, keďže počas celých majstrovstiev nenašli premožiteľa.

Čítajte viac:http://korzar.sme.sk/c/6075213/titul-v-klasickych-sipkach-pre-dixi-bratislava.html#ixzz1ZLYJTFWO

Read more

TAYLOR TAKES GROUP TWO WIN AS REIGNING CHAMP WADE CRASHES OUT

PHIL TAYLOR booked his place in the Championship League Darts Winners Group next month with a 6-5 victory over Simon Whitlock in Wednesday^s Group Two final at Crondon Park GC in Essex. Taylor bo...

Read more

TAYLOR TAKES GROUP TWO WIN AS REIGNING CHAMP WADE CRASHES OUT

PHIL TAYLOR booked his place in the Championship League Darts Winners Group next month with a 6-5 victory over Simon Whitlock in Wednesday^s Group Two final at Crondon Park GC in Essex. Taylor bo...

Read more