Alan Towe, The Line on Darts, Darts News

A West Midlands Round Up By Alan Towe

Thomas Bent continues to lead the Shirley Premier League after adding in week twelve three 4-0 wins over Derek Harper, Tony Daly and Chris Thomas snr to his account taking his points to 74 from 23 games. Despite starting the night on a low when he lost 3-1 to John Smyth, Mark Gwalchmai has taken over second place from Ken Hopton who didn’t play this week and drops to eight place. Gwalchmai was quick to recover from his loss as he then won 4-0 against Jack Barrows to put him on 67 points from 24 games.

Following his win over Gwalchmai, John Smyth then won 4-0 against Lee Lattimer which saw him move up two places to third on 63 points, four short of Gwalchmai and from the same number of games.

Dave Fisher recorded the best finish of the night a 117 checkout in his 3-1 win over Colin Geens, John Smyth narrowly missing out on the £5 prize with his 116 game shot against Gwalchmai.

Finding the three treble twenties were John O’Sullivan, Tony Daly, Mark Gwalchmai, Mick Bown and Thomas Bent. The best leg of the night went to Mark Gwalchmai who recorded his second thirteen darts leg for the season.

Full Results:Week 12:- Colin Geens 3 Lee Holtham 1, Mark Henderson 2 Dave Heighway 2, Thomas Bent 4 Derek Harper 0, Jordan Ottley (180) 1 John O’Sullivan 3, Paul Harper 3 Chris Thomas snr 1, Brian Lawton 0 Steve Sidwell 4, Antony Daly 2 Mick Bown 2, Gary Cleverley 2 Tony Daly 2, Steve Harper 2 Dave Barrows 2, Colin Geens 3 Dave Fisher (117f) 1, Lee Holtham 1 Kevin Graver 3, Mark Gwalchmai 1 John Smyth (116f) 3, Sam Hicks 3 Jack Barrows 1, Lee Lattimer 2 Paul Harper 2, Tony Daly (180) 2 Chris Thomas snr 2, Dave Heighway (16 darts game) 4 Dave Barrows 0, Steve Harper 0 Sam Hicks 4, Jordan Ottley 3 Brian Lawton 1, Lee Holtham 0 Antony Daly 4, Colin Geens 1 John O’Sullivan 3, Jack Barrows 0 Mark Gwalchmai 4, Kevin Graver (114f) 2 Mick Bown 2, Dave Fisher 0 Gary Cleverley (15 darts game) 4, John Smyth 4 Lee Lattimer 0, Jack Barrows 2 Mark Henderson 2, Tony Daly 0 Thomas Bent (109f,18 darts game) 4, Steve Sidwell 3 Derek Harper 1, Mark Gwalchmai (180,13 darts game) 4 Lee Holtham 0, Brian Lawton 1 Sam Hicks 3, Mick Bown (180) 3 Paul Harper 1, Dave Fisher 3 Dave Barrows 1, Jordan Ottley 1 Mark Henderson (2x100f) 3, Chris Thomas snr 0 Thomas Bent (180,14 darts game) 4, John O’Sullivan 0 Steve Sidwell 4.


In division one of the Four Oaks and District Winter League, leaders The Boat struggled in their away game against The Boot as they secured a narrow 5-4 win to keep them in pole position with 16 points and a game in hand on second placed Boldmere St Mikes who had a resounding 8-1 win over Pint Pot Flights.

After their 7-2 setback at The Boat last week Golden Hind bounced back with a similar 7-2 win against Red Lion to leave them in a mid-table position on 10 points six short of leaders Boat.

The top two teams in division two made hard work of their wins as leaders The Fox trailed 4-3 at Oscott Social and had to win the last two games to get the 5-4 result and second placed St Thomas’s Social Club also came back from 4-3 down at Boldmere Tap to win 5-4 and keep within two points of Fox but they have played one game more than the top side.

After beating division three leaders Oscott Sports last week The Towers almost made it two in a row as in their game against second in the division Rosey Mac’s they took their hosts to 4-4 but were unable to win the final game and lost 5-4 to remain at the foot of the division.

There were maximums for M.Willetts (The Fox) and W.Naylor (Golden Hind) while M.Partridge hit his second of the season for The Boat.

Full Results:Game 10:Division One:- Boldmere St Mikes 8 (C.Perry 120b,100, M.Wild 100b,2×100, S.Edwards 116b,100,102f, B.Linnecor 140, A.Kimberley 100,115f, M.Ashton 120b,2×100, B.Liggins 140) Pint Pot Flights 1 (R.Mercer 132,100, N.Robbins 100b,100,118, P.Robbins 121, J.Moon 100), Golden Hind 7 (G.Kimberley 122b,100, T.O’Kereke 120b,2×100, T.Vickers 100b,115b,125, D.Vickers 123, S.Pritchett 140, D.Pickering 134,100, W.Naylor 140,180) Red Lion 2 (B.Hughes 140, M.Gaughan 100, S.Spink 100b,100), The Boot 4 (R.Kavanagh 140, I.Taylor 140, T.Tyrie 115b,100,129, J.Kavanagh 120b,131,9 darts game, T.Evans 116b, G.Gaughan 100b,100) The Boat 5 (C.O’Neil 110, S.Harvey 120b, M.Partridge 2×140,2×100,180, J.Prince 125,128,100,134, N.Clarke 2×100,140, W.Mynard 100, K.Deeley 2×100,140,131), Division Two:- The Oscott Social 4 (P.Graham 100b, R.Barritt 100,125, J.Morris snr 140, G.Bushell 2×100) The Fox 5 (A.Cooksey 138,100, S.Wilson 120b,100, A.Sargent 140, D.Perry 120b,100, M.Willetts 180, W.Cadby 2×100), Boldmere Tap 4 (A.Humphriss 100, D.Simpson 2×100,120, N.Garbett 100b,2×100,140, K.Gow 102b) St Thomas’s Social Club 5 (M.Corfield 101b,4×100, I.Lloyd 140,108f, J.Collins 108b,125, I.Matthews 2×100), Drakes Drum 3 (J.Mahon 102b,2×100,125, J.Clarke 100, A.Day 125, R.Hasluck 152b,124,104, M.Deathridge 100, N.Goldie 100, J.Locker 100) Erdington Arrows 6 (C.Hill 101b,2×100, J.West 100, D.Rawlings 111b, M.Phillips 140,100), Division Three:- Rosey Mac’s 5 (D.Jarvis jnr 100,140, J.Cox jnr 100, D.Jarvis snr 138) The Towers 4 (D.Stride 120, J.Addison 140), St Thomas’s Arrows 5 (M.Andrews 2×100,116, P.Andrews 121, C.Connelly 134) Sutton Sports and Social Club 4 (R.Hinett 100,2×137, C.Batt 114, P.Panjanaden 107b,107,130, C.Clarke 118), Lad in the Lane 5 (N.Ahmaed 102, G.Averill 103,100, J.Averill 133) The Digby 4 (G.Wood 103b,140,2×100, H.Saddler 121,139,125,100, D.Thompson 140), Old Oscott Arrows, Bishop Vesey and Oscott Sports all had a bye.


With Avenue Social, leaders of the Kings Norton League having a bye in week 17 the seven teams nearest to them in the table all won. Second placed Rubery RBL have played two games more than Avenue but drew level on 30 points with them after they won 6-1 against Weoley Hill. Coppice are placed third and are a further two points adrift following their 4-3 win over Kings Norton Ex Serviceman’s Club. Then comes a gap of four points to fourth placed E57 whose 4-3 win at Northfield was only their sixteenth game and have a game in hand on both Rubery and Coppice, however a win in that game would only reduce the arrears to two points on Coppice and would not lift them any higher in the table.

Full Results:Game 17:- Thurlestone 2 (J.Downer 121, N.Watts 2×100, A.Deeley 100, P.Andrews 121,133,139f, D.Peace 100) West Heath 5 (W.Marshall 100, T.Shipley 2×100,123,140,141f, W.Webb 2×100,125, P.Hughes 2×100, K.Hall 2×100,114f), Rubery RBL 6 (J.Higgins 100,140, I.Medlicott 3×100,125,180, B.Heath 123, J.Ford 2×100,140, J.O’Neill 100,125, R.Packer 2×100) Weoley Hill 1 (L.Allen 2×100, M.Lloyd 100,135, L.Preece 2×100,140, J.Taylor 100, G.Webb 100,120), Harborne 6 (M.Lacey 100, A.Hopkins 100, P.Sitshebo 2×100,122, S.Sheridan 100,140, J.Garghan 100,140, D.Hopkins 134,140) Kings Heath 1 (D.Parish 100,140, M.Marshall 100, S.Morris 101), Northfield 3 (C.Nelson 100,140, P.Cahill 100,140, T.Cahill 3×100, N.Harris 100,132,140, J.Steward 100,122) E57 4 (D.Logan 3×100,140, J.Good 2×100, T.Roberts 100,2×140,102f, N.Porter 2×100,125, S.Nolan 2×100, R.Morris 3×100,140, M.Ellis 100,140), Coppice 4 (A.Ogley 2×100,112, A.Chidley 2×100,109, M.Jones 3×100,125, C.Heath 2×100,140, G.Twist 117, D,Crook 113) Kings Norton Ex Serviceman’s Club 3 (C.Davenport 2×100, P.Corbett 101 125, K.Gater 100,134, T.Shaw 2×100,2×140), Bournbrook 5 (T.Cullen 3×100,140, T.Jeffs 100, L.Arnold 121, R.Orton 100,180, D.Collins 121,140) Dingle 2 (G.Bailles 100,105, S.Blackford 3×100, A.Bailles 2×100,122,125, A.Faulkner 100,140, B.Crumpton 120), Grant Arms 2 (P.Taylor 100, P.Norris 100, S.Hale 2×100, Donna Campbell 100, S.Campbell 2×100,123, J.Price 117, N.Kelly 100) Cock Inn 5 (L.Caven 2×100, M.Naylor 100, L.Fox 100,140, A.Vaughan 100, Joe Fox 4×100,140, K.Vaughan 4×100).


Strangely in week 27 of the Shirley and District Monday Night League leaders The Highwood were only able to field five players and so were their hosts next to bottom of the table Saracens Jesters. The result was a 6-1 win for Highwood to give them 46 points from 25 games and with a two points lead over second in the table The Wharf and a far superior average all they need now to guarantee them the title is two wins from the remaining three games.

The Wharf are on 44 points after handing their visitors Shirley Spartac a 9-0 whitewash but to ensure at the worst the runners up spot they have to win all three games as third in the table Red Lion beat fourth placed The Bears 7-2 to keep the gap between them and Wharf to just two points, plus Red Lion have a narrow one leg of average advantage over The Wharf.

Full Results:Week 27:- Blue Bell 3 Legionnaires 6, Cider House (John McArdle 180) 2 Legion Flights 7, Plume of Feathers (Thomas Alcott 180) 1 The Lodge 8, The Wharf (Sam Hicks 180, Martyn Hicks 130f) 9 Shirley Spartac 0, Saracens Misfits 6 Legion Royals 3, Saracens Jesters 1 The Highwood (Andy Foulkes 180) 6, Red Lion (John Sidwell 121f,14 darts game, Tom Bent 115f) 7 The Bears 2, Sharmans Cross had a bye).


The top three teams in the Small Heath League, East Birmingham Allotment Holders Association, Heartlands Club and Sheldon Marlborough Arrows all won in week 19. E.B.A.H.A had a 7-2 success away to Cob’s Bar to keep intact their four points lead and a game in hand on second in the table Heartlands Club who won their game at Emerald Club 8-1.

After winning 5-4 against Wagon and Horses third in the table Sheldon Marlborough Arrows remain a massive ten points adrift of Heartlands Club.

Full Results:Week 19:- Cob’s Bar 2 (A.Lattimer 100,123,140, M.Turner 2×100, D.Shakespeare 121) East Birmingham Allotment Holders Association 7 (N.Parsonage 2×100,140, C.Wyatt 100,180,125f, L.Robinson 154b, P.Webster 121, T.White 2×100,2×125), Sheldon Marlborough Arrows 5 (M.O’Sullivan 100, P.Evans 2×100, J.Phipps 125) Wagon and Horses 4 (A.Cheshire 2×100,133,103,102b, J.lee 134, C.Murphy 2×100, A.Pearson 100), Emerald Club 1 (C.Rigby 2×100,101b) Heartlands Club 8 (D.Bond 100, Jim Frost 140,101b,100, A.Downes 138, S.McCormack 100, G.McCormack 100, S.Cain 100, I.Jones 120b).


Week four of the Camp Hill League saw Tyseley WMC lose their outright lead of the league and share it with Roost Rebels. Tyseley had a close 4-3 win over bottom of the table Emerald Club who are now the only team in the league without a win. Roost Rebels went one better than Tyseley and won 5-2 at Wagon and Horses to draw level on points and average with Tyseley, the top two teams the only ones in the league with a 100% win record.

It was a good week for North Star who chalked up their first win in four when they won 4-3 away to Sedgemere Devil’s Club to take them off the foot of the table.

Full Results:Week 4:- Sedgemere Devil’s 3 North Star 4, Sheldon Marlborough Flights 5 White Swan Nomads 2, New Inn 6 Station Wagon 1, Emerald Club 3 Tyseley WMC 4, Wagon and Horses 2 Roost Rebels 5.


With 32 wins in 32 games Brickmakers Arms made a giant leap towards the Stourbridge and District Monday Night League title when they handed their hosts, second in the table Ten Arches ‘A’ a massive 8-1 defeat to open up a four points lead between the two teams.

Ten Arches ‘B’ are third in the table and have moved to within two points of their ‘A’ side following their convincing 9-0 win at Kingswinford Conservative Club ‘B’ and will now be battling it out with their local rivals for what could be the runners up position for one of them.

Full Results:Game 32:- Hare and Hounds ‘B’ 3 Bird (Stourbridge) 6, Hop House 5 Stourbridge RBL 4, Fox Inn (Lye) 5 Kingswinford Conservative Club ‘A’ 4, Ten Arches ‘A’ 1 Brickmakers Arms 8, Britannia 7 Glasscutters 2, Old Cat (Wordsley) 7 Hare and Hounds ‘A’ 2, Church Tavern 6 Swan 3, Crestwood 3 Ashwood 6, Kingswinford Conservative Club ‘B’ 0 Ten Arches ‘B’ 9, Garibaldi 1 Gate Hangs Well 8, Bird (Wordsley) 2 British Oak 7.


Only four of the starting line-up of eighteen teams remain unbeaten as early as the third week in the Brierley Hill Monday Night League. The Swan lead the way on average after their 8-1 home win over King William with High Oak and Rose and Crown level on points and average in second place after in turn winning 5-4 against Dudley Sports ‘B’ and 6-3 away to Bull and Bladder.

Reigning champions Dudley Ex Serviceman’s ‘A’ are in fourth place trailing only on average, their latest success being a 5-4 home win over Mount Pleasant, this being Mount Pleasant’s first defeat of the campaign so far.

There were first wins in three for Brickmakers Arms and Portway as Brickmakers had a substantial 8-1 win over Lamp Tavern and Portway won 5-4 against Delph Bell.

Full Results:Week 3:- Dudley Ex Serviceman’s Club ‘A’ 5 Mount Pleasant 4, Brickmakers Arms 8 Lamp Tavern 1, Portway 5 Delph Bell 4, High Oak 5 Dudley Sports ‘B’ 4, Bull and Bladder 3 Rose and Crown 6, Dudley Sports ‘A’ 8 Limes Club 1, Fox and Grapes 6 Wombourne Pool Bar 3, Swan 8 King William 1, Roebuck 5 Dudley Ex Serviceman’s Club ‘B’ 4.


The Netherton Thursday Night League staged the first leg of the first round of their Andy Bastable Trophy and both Bulls Head and Riddins Tavern will take a commanding 7-2 lead into the second leg against respective opponents Saracens Head and Fairfield.

White Horse had a comfortable 6-3 win against Netherton Conservative Club while Dudley Ex Serviceman’s Club had a close 5-4 home win over Townsend Social Club and face a tough away game in the second leg.

Full Results:Andy Bastable Trophy:Round One:First Leg:- Bulls Head 7 Saracens Head 2, Netherton Conservative Club 3 White Horse 6, Fairfield 2 Riddins Tavern 7, Dudley Ex Serviceman’s Club 5 Townsend Social Club 4.


The Bell narrowly lost out on the Rowley Monday Night League title last season when they finished on the same 56 points as champions George but were just three legs of average short of their rivals. This season after the opening three games Bell are leading the way on average, they added an 8-1 win over Fairfield to their account to give them a two legs of average lead over George who moved up one place from third after their 6-3 win at Wonder. Ex Serviceman’s ‘A’ surrendered their number two spot when they went down 8-1 at Ivy Bush who take over third place and their opponents drop to fourth.

Full Results:Week 3:- Spring Meadow 3 Hare and Hounds 6, Ex Serviceman’s ‘B’ 5 Cottage 4, Bell 8 Fairfield 1, Bulls Head 4 Windmills End 5 (Liam Sims 180), Loyal Lodge 5 Cradley Sports and Social 4, Ivy Bush 8 Ex Serviceman’s ‘A’ 1, Three Diamonds 2 Tividale FC 7, Wonder 3 George 6 (Marc Perkins 180).


With a 180 from Steven Tipper Netherton Sports and Social ‘A’ have taken over pole position in the Cradley Tuesday Night League. The Social Club beat former leaders Wheatsheaf 5-4 who drop down to fourth in the table.

Brickmakers Arms ‘B’ are the only team in the league besides Netherton Sports and Social ‘A’ who have won both of their opening games the latest of which was a 5-4 home win over Riddins Tavern with Reece Colley hitting a maximum for the winners. Brickmakers Arms ‘A’ are third two points behind the top two teams after winning 8-1 at Dudley Labour Club.

John Slim (Gate Hangs Well) was another player to find the three treble twenties in his team’s 5-4 win at Netherton Sports and Social Club ‘B’.

Full Results:Game 2:- Brickmakers Arms ‘B’ 5 (Reece Colley 180,13 darts game) Riddins Tavern 4, Malt Shovel 3 Bulls Head 6, Dudley Labour Club 1 Brickmakers Arms ‘A’ 8, Netherton Sports and Social ‘B’ 4 Gate Hangs Well 5 (John Slim 180), Roost 6 Plough 3, Wheatsheaf 4 Netherton Sports and Social ‘A’ 5 (Steven Tipper 180).


The Brierley Hill Friday Night League will be holding their AGM at Dudley Sports, DY5 3QT on Sunday 10th march at 11.00am, all teams both old and new are cordially invited to attend the meeting with a view to formatting the forthcoming season.


After the opening four fixtures in the Hilltop Friendly Tuesday Night League The Vine and Miners Arms top the table with a perfect score of eight points. Vine lead Miners by just one leg of average after they won 4-3 against New Talbot and Miners had a 5-2 home success over Court House.

The leading two teams have a two points advantage over Tipton Sports, Merry-Go-Round and Island Inn. Tipton Sports like the two team above them, have won all of their games but have only played three the latest of which saw them win 5-2 at Ivy Bush while Merry-Go-Round and Island Inn in turn won 4-3 against Wonder and 5-2 over Horseley Tavern.

Full Results:Game 4:- Dewdrop ‘B’ 3 Hayes Social 4, The Vine 4 New Talbot 3, Miners Arms 5 Court House 2, Sportsman 1 Dewdrop ‘A’ 6, Island inn 5 Horseley Tavern 2, Merry-Go-Round 4 Wonder 3, Ivy Bush 2 Tipton Sports 5, Waggon and Horses had a bye.


Old Bulls Head continue to dominate the Sedgley and Gornal Tuesday Night League, their most recent fixture seeing them win 8-1 at Meadow Lark, the win keeping them two points ahead of Gornal Labour Club who went one better than their rivals by handing out a 9-0 whitewash to their visiting team Hilly House.

Coseley Tavern fell two points behind Gornal Labour Club after suffering a 6-3 home defeat at the hands of the Gornal British Legion team who are placed fifth on 22 points, two short of Coseley and six behind the leaders.

Full Results:Game 16:- Gornal Labour Club 9 Hilly House 0, Coseley Tavern 3 Gornal British Legion 6, Five Ways 5 White Lion 4, Netherton Cricket Club 5 New Inn 4, Red Cow 5 Pensnett Liberal Club 4, Chainyard 3 Jolly Crispin 6, Meadow Lark 1 Old Bulls Head 8.


The Henley and District Winter League were engaged in their doubles knockout and making their way into the semi-finals were Dale Evans & Dave Tabberner, Paul Fackrell & Dean Harris, Paul Bright & Jack Smith plus Richard Envine & Billy Quinn


An 8-1 win at Wigginton Arms keeps Queens Head top of the Pip Club League’s Main Division and also two points ahead of second placed Belgrave Sports and Social Club who won 6-3 against Globe (Wilnecote).

It’s a similar situation at the top the Seeded One section of the league with Queens Head on 12 points and Belgrave Sports and Social Club second with 10 points, both having played six games.

In the Seeded Two section Pip Club lead the way with 10 points, their latest game seeing them win 7-2 against Progressive Club. With a game in hand second placed Globe (Wilnecote) are just two points behind the leaders.

Full Results:Game 12:- Belgrave Sports and Social 6 (Martin Edwards 177,16 darts game, Wayne Hewins 16 darts game) Globe (Wilnecote, Gary Day 101f) 3, Dolphin 7 Gate (Amington) 2 (Jo Worth115), Birchmoor Club 5 Glascote Club 4 (Paul Wragg 170f, Steve Potts 171, Dylan McCloughlin 100), Pip Club 7 Progressive Club 2 (Duncan Campbell 180), Wigginton Arms 1 (Rosie O’Connor 140,121) Queens Head 8 (Sam Whittaker 180, Adam Wood 144f), Kettlebrook Club 1 (Tracy Parris 124) Belgrave Club 8, Sports Bar ‘180’ 4 (Paul Corfield 180, Emily Jones 5×100) Dolphin Wanderers 5 (Leighton Massey 140,105,2×100), Old Liberal House had a bye.


Top of the West Midlands Men’s Super League table Allen’s Sports Bar ‘A’ had a vital 3-2 win over fourth in the table Landywood in their latest fixture to make it 24 straight wins and take their lead to a massive 16 points over second in the table Yeltz Bar who had a more convincing 4-1 success against Staffordshire Knot. Woodside held on to their third place, a 4-1 win away to King Arthur leaving them four points behind Yeltz Bar.

Full Results:Game 24:- Hill and Cakemore 1 Bridgtown Social 4 (P.O’Brien 4  M.Craddock 0, K.Wright 1 L.Hodgkiss 4, J.Orchard 1 S.Hickman 4, J.Bunn 1 P.Wyse 4, J.Bland 1 D.Coyle 4), Allen’s Sports Bar ‘C’ 3 Cradley Sports and Social 2 (M.Coleman 2 K.Harris 4, D.Oakes 0 I.Hartland 4, T.Edwards 4 K.Bambrick 2, S.Jones 4 R.Tipper 2, K.Fellows 4 J.Richardson 2), Allen’s Sports Bar ‘A’ 3 Landywood 2 (M.Tedstone 4 S.Carroll 3, A.Edgar 4 S.Guest 2, S.Baker 4 G.McGrandle 0, A.Jacques 0 M.Dennant 4, D.Nicholls 1 J.Hughes 4), Yeltz Bar 4 Staffordshire Knot 1 (D.Redding 4 L.Chambers 0, S.Gillam 4 M.Watkiss 1, C.Hall 0 M.Dyke 4, I.Townsend 4 C.Wood 1, P.Wells 4 D.Benbow 0), Horse and Jockey 2 Gilberts Bar 3 (M.Price 4 J.Evans 0, K.Ford 2 C.Hill 4, I.Shaughnessey 1 G.Rollinson 4, D.Owen 4 M.Angell 1, A.Howells 0 J.Morris 4), King Arthur 1 Woodside Inn 4 (L.Bowen 0 R.Colley 4, L.Hackett 1 L.Kelly 4, C.Whitehouse 0 T.Bissell 4, T.Brennan 4 J.Rollinson 0, A.Richardson 0 M.Rollinson 4), The Victoria 2 Allen’s Sports Bar ‘D’ 3 (B.Hollowood 4 D.Stewart 2, L.Venes 3 L.Marson 4, A.Hateley 4 J.Mycock 3, J.Blakemore 1 O.Maiden 4, P.Smith 0 M.Baker 4), Cabin 5 Allen’s Sports Bar ‘B’ 0 (I.Hebberts 4 T.Baker 2, A.Aldridge 4 D.Bull 1, S.Hall 4 S.Tyler 0, S.Price 4 R.Fathers 0, J.Webb 4 C.Hickman 3), The Gunners 1 The Crown 4 (L.Baker 2 C.Newton 4, A.Hodson 1 M.Greenwood 4, S.Price 4 K.Harrison 0, G.Walsh 0 L.Jones 4, C.Cook 3 G.Johnston 4).


By Alan Towe
Website: www.alantowedarts.co.uk