Skip to content

Cart

Your cart is empty

Article: 3. ročník Prešovskej RedDragon steelovej ligy – 6. kolo

3. ročník Prešovskej RedDragon steelovej ligy – 6. kolo

V nedeľu 10. 6. 2012 sa v Elán Clube v Prešove uskutočnilo 6. kolo Prešovskej RedDragon steelovej ligy. Do turnaja sa prezentovalo 7 hráčov. Turnaj sa hral len v jednej základnej skupine, z ktorej prví štyria hráči postúpili do KO pavúka.

Skupina A

Skupinu A vyhral podľa predpokladov Milan Štefaňák, keď jediný leg v skupine stratil v zápase s Jozefom Jurčenkom. Štefaňák si v skupine pripísal aj jedno 180-tkové bingo. Na druhom mieste sa vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu umiestnil Andrej Blechárž. Tretí tak skončil Jaroslav Knap. Posledné postupové miesto obsadil už spomínaný Jurčenko, ktorý sa taktiež prezentoval 180-tkovým bingom. Hráčom PO-city sa tak podaril husársky kúsok, keď okrem prvého obsadili všetky zvyšné postupové miesta. Pred bránami semifinále ostali Peter Koscura (5.), Martin Tomusko (6.) a Peter Nahálka (7.).

Semifinále
Milan Štefaňák – Jozef Jurčenko 4:2 (Štefaňák – 180)
Andrej Blechárž – Jaroslav Knap 2:4

Finále
Milan Štefaňák – Jaroslav Knap 5:0

Jednoznačný výsledok nezodpovedá priebehu finálového zápasu. Knap sa opäť presvedčil, že trénovanie dablov je viac než potrebné, keďže ani jednu zo svojich šancí na zatvorenie nevyužil. Skúsený harcovník Štefaňák následne trestal a zaslúžene sa stal víťazom 6. kola Prešovskej RedDragon steelovej ligy. Pred samotným turnajom sa odohral aj jeden zápas Prešovskej RedDragon Premier Ligy, v ktorom si Milan Štefaňák pripísal do tabuľky ďalšie body po výhre 5:1 nad Petrom Nahálkom.

Priebežné poradie po 6. kole:
1. Milan Štefaňák 362
2. Jaroslav Knap 240
3. Tibor Zeher 214
4. Miloslav Gonda 168
5. Martin Tomusko 163
6. Jozef Semanič 140
(Prví štyria hráči budú po odohratí 8. kola Prešovskej RedDragon steelovej ligy pozvaní do
2. ročníka Prešovskej RedDragon Premier Ligy.)

7. kolo Prešovskej RedDragon steelovej ligy sa uskutoční 8. 7. 2012 o 15:30 v Elán Clube na Námestí Kráľovnej pokoja v Prešove. Pred samotným turnajom sa uskutoční aj ďalšie kolo Prešovskej RedDragon Premier Ligy.

Ďalšie informácie o dianí medzi šípkarmi získate na tel. č. 0918 494 488, 0905 162 299 alebo na adresewww.gooddarts.tk

Read more

The Dog at the England Open Darts

  Headed to Selsey and Bunn Leisure White Sands Caravan Park for the England Open on weekend of 23rd/24th with the hope of filling my 11 ranking box of the year for Lakeside. There were also up for...

Read more

The Dog at the England Open Darts

  Headed to Selsey and Bunn Leisure White Sands Caravan Park for the England Open on weekend of 23rd/24th with the hope of filling my 11 ranking box of the year for Lakeside. There were also up for...

Read more